ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مسابقات نظامی روسیه/

۱۰ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۰۹

حمله ساواروف

رقابت‌های رشته حمله ساواروف از مسابقات نظامی روسیه، با حضور تیم زرهی ایران و ۴ کشور جهان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، در ادامه برگزاری مسابقات نظامی روسیه (International Army Games 2016) در رشته حمله ساواروف، طبق قرعه کشی انجام شده، رقابت تیم‌های روسیه، چین و قزاقستان در دور اول از این رشته، در منطقه آلابینو مسکو آغاز شد.

تیم چین در این رشته از مسابقات از نفربرهای جنگی ساخت خودش استفاده می‌کند اما تیم‌های روسیه و قزاقستان از نفربرهای  BMP-2 ساخت روسیه استفاده خواهند کرد.

رقابت‌های «حمله ساواروف» و «تانک بیاتلون» در یک دور و با قواعد مشابه برگزار می‌شوند که در آن، خدمه نفربرها با هدف‌ها درگیر می‌شوند، هدف‌هایی مانند خودروهای زره‌پوش سبک، بالگردهایی که در ارتفاع پایین پرواز می‌کنند و همچنین موشک‌های ضد‌تانک.

هر رشته حمله ساواروف، تیم‌ها باید با استفاده از نفربرهای خود، از یک سری موانع شامل مسیرهای آب‌گرفته، تپه‌ها، پل‌ها، خندق‌های ضدتانک، سراشیبی و سربالایی‌های خاکی عبور کنند.

تیم‌های روسیه، چین، ونزوئلا، قزاقستان و ایران برای کسب عنوان بهترین تیم در رقابت‌های بین‌المللی «حمله ساواروف» در چارچوب مسابقات بین‌المللی ارتش‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در این مسابقات، برای هر تیم ۴ نفربر در نظر گرفته شده که در هر نفربر، ۳ خدمه اصلی حضور یافته و یک خدمه نیز به عنوان نیروی رزرو در میدان حضور خواهد داشت که با این حساب، هر تیم ۱۲ خدمه دارد.

علاوه بر این، هر تیم ۲ مربی و ۶ نیروی دیگر در قالب واحد تعمیر و نگهداری همراه خواهد داشت. سرهنگ مهدی احمدی افشار سرپرست تیم نفربر ایران در این مسابقات است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال171 روز قبل