ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آغاز آزمون عملی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته از فردا

 اخباردانشگاه ,خبرهای دانشگاه ,سازمان سنجش

 مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: آزمون عملی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ از فردا آغاز و تا روز ۸ مرداد ادامه خواهد داشت.

حسین توکلی در گفت وگو با  میزان گفت: آزمون عملی برخی از کد رشته محل های دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ طی سه روز برگزار می شود.

 وی افزود: این آزمون در روزهای ۶ و ۷ و ۸ مرداد ماه منحصرا در تهران برگزار خواهد شد.
 
مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به کد رشته های امتحانی که آزمون عملی آنها برگزار خواهد شد تصریح کرد: آزمون عملی کد رشته های امتحانی ۱۳۵۰،‌۱۳۵۱، ۱۳۵۲،‌۱۳۵۷،‌۱۳۵۸،‌۱۳۶۲و ۱۳۶۴ از فردا آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.
 
توکلی با اشاره به شرکت ۲۲ هزار و ۸۲۴ داوطلب در آزمون دوره های عملی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ خاطر نشان کرد: ۲۲ هزار و ۸۲۴ داوطلب که ۱۴ هزار و ۹۲۵ نفر آنها را زنان و ۷ هزار و ۸۹۹ نفر آنها را مردان تشکیل می دهند برای حضور در این آزمون در جلسه تعیین شده حاضر خواهند شد.
 
وی در خصوص زمان برگزاری آزمون عملی کد رشته های کارشناس ارشد ناپیوسته سال ۹۵ اذعان کرد: داوطلبانی که باید در آزمون صبح حضور یابند لازم است از ساعت ۷ در جلسه حاضر شوند اما آزمون در ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.
 
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: آزمون هایی که در عصر برگزار خواهند شد نیز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه آغاز اما داوطلبان باید نیم ساعت زودتر در جلسه آزمون حضور یابند.
 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,