ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اولین گوشی هوشمند با ۸ گیگ رم

LeEco Le 2S اولین گوشی هوشمند جهان است که مجهز به ۸ گیگابایت حافظه ی رم خواهد بود. این گوشی توسط کمپانی چینی لیکو تولید خواهد شد و زمان عرضه ی آن پاییز امسال عنوان شده است. به تازگی تصاویری از این گوشی در شبکه ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده که طراحی بدون حاشیه ی آن را نشان می دهد.

همچنین نصب پردازنده اسنپ دراگون ۸۲۱ این گوشی را ازلحاظ سخت افزاری درجه یک می کند.

گوشی Le 2S با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی به صورت خمیده با رزولوشن QHD ساخته شده و ۶۴ گیگ حافظه داخلی هم دارد.

تصاویر جدیدی از گوشی هوشمند LeEco Le 2S در شبکه ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است. نکته ی اصلی در مورد این گوشی این است که لیکوبا تولید آن اولین گوشی هوشمند جهان با ۸ گیگابایت رم را عرضه خواهد کرد.

پردازنده ی این گوشی هوشمند

این گوشی هوشمند از بروزترین پردازنده ی شرکت کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۲۱ بهره خواهد برد که ۱۰ درصد سریع تر از اسنپدراگون ۸۲۰ عمل می کند. برای پردازند ه ی گرافیکی این گوشی نیز آدرنو ۵۳۰ انتخاب شده است. حافظه ی داخلی پرچمدار لیکو نیز ۶۴ گیگابایت گزارش شده است.

اولین گوشی هوشمند جهان که مجهز به ۶ گیگابایت حافظه ی رم بود توسط کمپانی Vivo و با نام Vivo Xplay5 ماه مارس گذشته معرفی شد. این در حالی است که اکثر پرچمداران اندرویدی مانند گلکسی نوت ۷ از ۴ گیگابایت حافظه ی رم بهره می برند. البته قرار است یک نسخه ی ویژه از گلکسی نوت ۷نیز با ۶ گیگابایت رم در چین معرفی شود.

لیکو عنوان کرده که پرچمدارش را پاییز امسال در ایالات متحده ی آمریکا عرضه خواهد کرد و پیش بینی کرده که این گوشی شوک قابل توجهی به بازار گوشی های هوشمند این کشور وارد کند.

اولین گوشی هوشمند

اولین گوشی هوشمند با ۸ گیگ رم

آشنایی با اولین گوشی هوشمند جهان با ۸ گیگ رم

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,