ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

استاندار خراسان جنوبی:

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۱:۵۲

استاندار و رئیسی

استاندار خراسان جنوبی گفت: آستان قدس رضوی برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدا در خراسان جنوبی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، به نقل ازروابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید علی‌اکبر پرویزی صبح امروز در دیدار با تولیت عظمای آستان قدس رضوی در مشهد اظهار داشت: این دیدار به منظور پیگیری و رفع مسائل و مشکلات استان خراسان جنوبی در حوزه‌های مختلف انجام شد اگر چه آیت‌الله رئیسی به عنوان نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری نیز به خوبی با این مشکلات آشنایی دارد.

وی ادامه داد: با مذاکراتی که صورت گرفت از ایشان به منظور حضور در استان خراسان جنوبی و شرکت در جلسه شورای اداری یا کمیته برنامه‌ریزی و توسعه استان دعوت شد تا بیشتر در جریان خواسته‌ها و تنگناهای این استان برای مشارکت آستان قدس رضوی قرار گیرند.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: این دیدار دستاوردهای مهمی داشت که به محض قطعی شدن اعلام خواهد شد این در حالی است که تولیت آستان قدس رضوی نیز علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در زمینه اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدا و طرحهایی که سبب اشتغال‌زایی در خراسان جنوبی شود بودند.

پرویزی اذعان داشت: مقرر شد تولیت آستان قدس رضوی یک نفر را به عنوان نماینده و استانداری خراسان جنوبی نیز یک نفر از معاونان را به منظور پیگیری درخواستها و مطالبات استان معرفی تا هر چه زودتر زمینه مشارکت اقتصادی آستان قدس رضوی در اجرای پروژه‌های دولتی و خصوصی در قالب تفاهم‌نامه همکاری مشترک فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال196 روز قبل