ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم از سوریه گزارش می‌دهد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۱:۲۶

حلب

نیروهای ارتش سوریه و متحدان آنان در ادامه پیشروی‌های چشمگیر در مناطق مختلف سوریه توانستند چند منطقه از جمله تپه‌های الصنوبرات در جنوب غرب حلب را تحت کنترل خود در آورند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در سوریه، نیروهای ارتش سوریه و متحدان آنان با پیشروی چشمگیر در محور جنوب غربی حلب توانستند تپه‌های الصنوبرات و العماره و المحروقات را در نزدیکی تپه ام القرع آزاد کنند.

این دستاوردها حاصل درگیری‌های شدید با تروریست‌های ارتش الفتح بود که هلاکت ۲۷ نفر از آنان را به دنبال داشت و البته درگیری‌ها در اطراف تپه القراصی و دانشکده‌های نظامی این منطقه همچنان ادامه دارد.

همچنین حمله نیروی هوایی ارتش سوریه به جنگ افزارهای تروریست‌ها در نزدیکی خان طومان واقع در جنوب حلب موجب آتش سوزی کامل آن شد.

محاصره کامل مخالفان مسلح در حلب

در این میان منابع خبری مخالفان مسلح سوریه نیز اعتراف کردند که به طور کامل در حلب تحت محاصره قرار گرفتند و اکنون نیروهای ارتش سوریه و متحدانش بار دیگر مناطق مختلف حلب را به طور کامل تحت محاصره خود در آورده‌اند.

خبرهای رسیده از حمص واقع در مرکز سوریه نیز حاکی از کنترل کامل ارتش بر سیلوهای تدمر واقع در شمال شرق این شهر و در نزدیکی میدان نفتی اراک در حومه شرقی حمص است.

یک منبع نظامی نیز از درگیری های شدید روز گذشته ارتش و نیروهای دفاع مردمی با تروریست های داعش در اطراف تپه الصوانه در منطقه حویسیس خبر داده و اعلام کرد که نیروهای ارتش توانستند یک حمله تروریستی در این منطقه را خنثی کنند و همزمان با آن اطراف میدان جزل صحنه درگیری با تروریست ها بود که در اثر آن یک زره پوش تروریست ها با شلیک یک موشک منهدم شد.

نیروی هوایی ارتش روسیه و سوریه نیز مواضع تروریست ها را در راه ارتباطی تدمر- السخنه هدف قرار داده و چند دستگاه خودروی تروریست ها را منهد کردند.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال177 روز قبل