ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت‌الله حائری شیرازی در یاسوج:

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۶:۴۷

مصاحبه اختصاصی تسنیم با آیت الله حائری شیرازی

آیت الله حائری شیرازی عضو سابق خبرگان رهبری گفت: امروزه با تمام تهدیدهای که دشمن دارد مردم ایران آرام هستند که مهمترین دلیل ان وجود نعمت ولایت است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، آیت‌الله محی‌الدین حائری‌شیرازی ظهر امروز در آیین تجلیل از بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد که در محل امام‌زاده مختار(ع) برگزار شد اظهار داشت: رئیس جمهور وقتی رای می‌آورد از مردم کسب ولایت نمی‎کند بلکه رای اعتماد می‌گیرد و موقعی مقام معظم رهبری تنفیذ کردند ولایت پیدا می‌کند.

حائری شیرازی با تاکید بر اینکه عشق مردم به حضرت امام(ره) ابراز کرد: حکومت وقت از هیچ تلاشی برای اینکه مرحوم آیت الله بروجردی شاخص و مرجع نشود دریغ نکرد ولی به دلیل اتصال به ولایت شاخص شد.

وی تصریح کرد: شبی که حضرت امام خمینی(ره) از دنیا رفتند دل مردم ایران ریخت ولی دم غروب که اعلام شد مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای را انتخاب کرد دل رفته برگشت و اضطراب تبدیل به آرامش شد و امروزه با تمام تهدیدهای که دشمن دارد مردم ایران آرام هستند.

عضو سابق مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ارادت مردم ایران به اهل بیت و امامزاده‌ها عنوان کرد: مردم پیغمبرشان را دوست دارند و می‌خواهند این دوستی را ابراز کنند دنبال آثار آن می‌گردند و به او اظهار محبت می‎کنند.

حائری شیرازی با اشاره به اینکه امامزاده‌ها درخشیده و مردم را به سوی اهل بیت دعوت کرده‎اند خاطرنشان کرد: هر امامزاده‎ای یک تاریخ تولد، بیوگرافی و زندگی نامه‎ای دارد که مردم با خواندن آن‌ها الگو و سرمشق می‎گیرند.

آیت الله حائری شیرازی گفت: ائمه یک حرم بزرگی دارند و امامزاده‎ها در آن حرم هستند و برای کسی که حاجت دارد و چیزی می‎خواهد شرطش باور است و باور را باید از اصول و عقایدش دریافت و خودسازی کرده باشد.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال200 روز قبل