ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی تیم فوتبال پدیده در مورد وضعیت مصدومان تیمش گفت: خذیراوی و کمندانی در حال تمرینات سبک‌تر هستند تا انشالله در بهترین زمان ممکن به تیم اضافه شوند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه پدیده، محمدرضا مهاجری در خصوص شرایط و فرم کلی تیمش در تعطیلات لیگ برتر اظهار داشت: شرایط کلی تیم خوب است و تمرینات خود را به صورت منظم برگزار می‌کنیم. روز گذشته نیز در دیداری دوستانه به مصاف سیاه‌جامگان رفتیم که با نتیجه تساوی به اتمام رسید.

وی افزود: در دیدارهای تدارکاتی نتیجه اصلا و ابدا برای‌مان اهمیتی ندارد و بیشتر به دنبال بازی دادن به بازیکنانی هستیم که زمان زیادی برای حضور در میدان نداشته‌اند. ضمن اینکه در این روزهای تعطیلی لیگ برتر دیدارهای تدارکاتی فرصت خوبی است تا از فرم مطلوب بدنی که به آن دست یافته‌بودیم دور نشویم.

مهاجری خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دیداری دوستانه در هفته آینده به مصاف سپاهان نیز خواهیم‌رفت که تیمی محکم و قدرتمند است. فارغ از بحث نتیجه امیدوارم بتوانیم فرم بدنی بازیکنان را در سطح ایده‌آل حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص مصدومان و غایبان تمرینات تیم پدیده تصریح کرد: آسیب‌دیدگی جدی در تیم نداریم و خوشبختانه اکثر بازیکنان در آمادگی به سر می‌برند. خذیراوی و کمندانی در حال تمرینات سبک‌تر هستند تا انشالله در بهترین زمان ممکن به تیم اضافه شوند. ضمن اینکه واتو نیز در اردوی تیم ملی ارمنستان به سر می‌برد و تنها غایب تیم پدیده است. 

 

۲۰۲۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,