ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آخرین قیمت‌ها از بازار گوشت قرمز

  اخباراقتصادی ,خبرهای  اقتصادی ,گوشت قرمز

در میان محصولات پرتئینی بازار گوشت قرمز از ثبات نسبی در مقایسه با روزها و هفته‌های گذشته برخوردار است و برخی اقلام نیز با روند و شیبی کند تا حدودی کاهش قیمت داشته‌اند.

  در میان اقلام نسبتا پر مصرف گوشت قرمز، گوشت گوساله راسته کیلویی ۳۷ هزار تومان، گوشت گوساله ران کیلویی ۳۵ هزار تومان و گوشت چرخ کرده کیلویی ۳۶ هزار تومان در بازار به طور متوسط قیمت دارد.  

 

در میان سایر اقلام گوشت قرمز هر  کیلرگرم گوشت گوساله سر دست ۳۴ هزار تومان، گوشت فیله گوساله کیلویی ۴۷ هزار تومان، گوشت گوسفندی ران با استخوان کیلویی ۳۷ هزار تومان و گوشت گوسفندی راسته کیلویی با استخوان ۳۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

 

همچنین در میان اقلام پرمصرف گوشت قرمز، هر کیلوگرم گوشت استیکی ۵۰ هزار تومان و گوشت ماهیچه گوسفندی کیلویی ۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از سوی دیگر شقه با گردن کیلویی ۳۴ هزار تومان، گوشت مخلوط گوسفند و گوساله کیلویی ۳۱ هزار تومان و گوشت چرخ کرده کیلویی ۳۶ هزار تومان عرضه می‌شود.

 

به گفته برخی از فروشندگان محصولات پروتئینی گوشت قرمز در حدود یک ماه گذشته بازار با ثباتی داشته است و قیمت‌ها چندان دستخوش تغییر نشده‌اند. به گفته آن‌ها با این وجود قیمت انواع گوشت قرمز همچنان بالا و غیر منطقی است و برای همین در مجموع خرید مصرف گوشت قرمز پایین‌تر از حد استاندارد است.   

 

به گفته آن‌ها گوشت چرخ کرده، گوشت گوساله و گوشت گوسفندی راسته بیشترین مصرف را دارند.  

  اخباراقتصادی ,خبرهای  اقتصادی ,گوشت قرمز

منبع : بیتوته

مجله