ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آخرین اخطار دیوان عدالت اداری به وزارت ورزش: ریاست مهدی هاشمی غیرقانونی است

هر چند دیوان عدالت اداری ادامه ریاست مهدی هاشمی بر فدراسیون تیراندازی را غیرقانونی اعلام کرده است اما او اصرار دارد که این حکم را نادیده بگیرد و رئیس بماند!

 دیوان عدالت اداری، به وزارت ورزش و جوانان اخطار داد.

 

به گزارش عصر ایران، در پی اتفاقات صورت گرفته در انتخابات فدراسیون تیراندازی که منجر به ریاست مهدی هاشمی شد، دیوان عدالت اداری طی حکمی که در مرحله تجدید نظر هم مورد تأیید قرار گرفته است، ادامه ریاست او بر این فدراسیون را غیرقانونی اعلام کرد.

 

با این حال، حکم قضایی و لازم الاجرای دیوان عدالت اداری هنوز روی زمین مانده و وزارت ورزش آن را اجرا نکرده است!

 

البته وزیر وزرش در این باره چنین توضیح می دهد:

“الان یک خبر در ارتباط با فدراسیون تیراندازی داریم که دیوان عدالت اداری، دو مرتبه حکم داده به بطلان انتخابات این فدراسیون- که البته این حکم مربوط به چند روز قبل از المپیک بود- و ما احساس کردیم که اگر بلافاصله به رئیس آن فدراسیون ابلاغ کنیم که حکم قانونی برای برکناری داری، ممکن است که فردا در المپیک، تیم تیراندازی نتیجه نگیرد و به ورزشکاران لطمه بخورد بنابراین بگویند به خاطر این کار شما، تیم ما شکست خورد، اما به محض پایان المپیک، ابلاغ کردیم که براساس این حکم دادگاه، شما باید بروی- ولو این آدم بسیار علاقه‌مند است و تلاش کرده و اهداف فدراسیون تیراندازی را پیش برده باشد، نمی‌توانیم از حکم قانون سرپیچی کنیم. الان بحث بازنشسته‌ها هست، آیا می‌توانیم سرپیچی کنیم؟ خیر.”

 

رئیس غیرقانونی در سفر ریو!

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مهدی هاشمی

برغم حکم دیوان عدالت اداری و تصریح وزیر ورزش که مهدی هاشمی باید بعد از المپیک، صندلی ریاست را ترک کند، وی همچنان اصرار دارد که رئیس فدراسیون تیراندازی باقی بماند!

 

این اصرار عجیب در برابر حکم صریح محکمه باعث شده است که دیوان عدالت اداری، اخطاریه ای به وزارت ورزش بفرستد و خواهان اجرای سریع حکم شود.

 

حال باید دید رئیس غیرقانونی که اتفاقاً بعد از محکوم شدن در دیوان، به ریوی برزیل هم رفته بود، از قانون تمکین می کند یا همچنان خود را فراتر از قانون و حکم دیوان عدالت اداری خواهد دانست؟ و در چنین فرضی، واکنش قانون در برابر او چه خواهد بود؟! 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مهدی هاشمی

 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مهدی هاشمی

 

  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مهدی هاشمی

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,