ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال اروپا – سه شنبه

روزنامه گاتزا دلو اسپورت ایتالیا خبر داد تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس برای به خدمت گرفتن پل پوگبا هافبک ملی پوش فرانسوی همه کار می کند؛ این تیم در آخرین اقدام خود برای به خدمت گرفتن هافبک یوونتوس، مبلغ پیشنهاد خود را به 125 میلیون یورو افزایش داده است.

لستر سیتی برای فروش ریاض مارز مهاجم مراکشی خود مبلغ 45 میلیون پوند تعیین کردند؛ هرچند مسئولان باشگاه اعلام کردند که آنها بابت ماندن مارز در تیم خود مطمئن هستند.

استوک سیتی هم به جمع مشتریان خرید روبین فان پرسی مهاجم بشیکتاش پیوست؛ پیشتر وستهام برای خرید این مهاجم هلندی اعلام آمادگی کرده بود.

اینتر میلان ایتالیا قصد دارد تا لوکاس وازکز را از رئال مادرید به خدمت بگیرد.

مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس مذاکرات خود با استیو بروس سرمربی باشگاه هال سیتی جهت هدایت سرمربیگری تیم ملی این کشور آغاز کرده اند.

آلوارو نگردو مهاجم تیم والنسیا قصد دارد قرارداد قرضی خود به میدلزبورو را به طور دائمی ثبت کند.

باشگاه موناکو فرانسه به فابیانو مدافع خود اعلام کرده اند که در صورت توافق می تواند این تیم را ترک کند؛ منچستر جدی ترین تیمی است که می خواهد این مدافع را به خدمت بگیرد.

بشیکتاش ترکیه مذاکرات خود برای جذب هافبک ملی پوش منچستر یونایتد آغاز کرده است. قرار است شواین اشنایگر یک فصل به صورت قرضی راهی تیم ترکیه ای شود.

بنا بر گزارش نشریه موندو دپورتیوو، منچستر سیتی هم تمایل خود برای به خدمت گرفت هکتور بلرین از تیم آرسنال اعلام کرده است. قیمت این بازیکن از سوی تیم لندنی 51 میلیون یورو اعلان شده است. تیم های آتلتیکو مادرید، پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ هم به دنبال جذب هکتور بلرین هستند.

باشگاه لستر سیتی آماده انجام مذاکرات برای جذب ماریو لمینا از تیم یوونتوس است؛ قیمت این بازیکن 20 میلیون یورو اعلام شده است.

 

2081

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,