ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۹:۱۲

بندر امام

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: آتش سوزی در واحد BDSR پتروشیمی بندرامام با تلاش نیروهای آتش نشانی بامداد امروز خاموش شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرامام خمینی(ره) بامداد امروز پس از بیش از ۷ساعت تلاش ماموران ایمنی و آتش نشانی آتش در پتروشیمی بندر امام مهار شد.

هاشم بالدی مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان با بیان این خبر افزود: بررسی‌ها برای یافتن دلیل اصلی حریق در این شرکت آغاز شده و به زودی این موضوع اعلام می‌شود.

ساعت ۱۷ روز گذشته انبار قسمت BDSR پتروشیمی امام که واحد تولیدی لاستیک است دچار آتش سوزی شد که به دلیل مواد موجود در انبار دود بسیار غلیظی آسمان بندرامام را فراگرفت. بلافاصله با اعزام تمامی واحدهای آتش نشانی در منطقه عملیات مهار و خاموشی آتش انجام شد.

مرضیه شاهدایی مدیرعامل صنایع پتروشیمی و معاون وزیر نفت نیز در ساعات اولیه حادثه خود را به بندر امام رساند تا عملیات اطفا حریق را نظارت کند.

به گزاش تسنیم در طول یک‌ماه گذشته این سومین حادثه از این نوع در صنایع پتروشیمی است که بزرگترین آن نیز آتش سوزی در پتروشیمی بوعلی سینا بود که خاموش کردن آن با تمام امکانات و بسیج نیروها سه روز به طول انجامید.

انتهای ییام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال201 روز قبل