ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آتش سوزی بخش کارگاهی سیتی سنتر اصفهان مهار شد (+عکس)

بخشی از نمای قسمت کارگاهی مجموعه ‘سیتی سنتر’ اصفهان روز پنجشنبه حین جوشکاری دچار آتش سوزی شد که با حضور بموقع ماموران آتش نشانی مهار شد.

به گزارش ایرنا، این حادثه که دلیل آن بی دقتی نیروهای خدماتی و جوشکاری سقف عنوان شده، هیچگونه خسارت جانی و مالی در پی نداشت.

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,آتش سوزی سیتی سنتر اصفهان

 
مسعود صرامی مدیر مجموعه سیتی سنتر اصفهان در این باره تصریح کرد: این حادثه بر اثر بی دقتی کارگران ساختمانی و حین جوشکاری سقف شیب دار و چوبی فاز دوم این مجموعه رخ داد.

این آتش سوزی که در بخشی از طرح توسعه یا فاز دوم این مجموعه در حال احداث رخ داد با حضور بموقع ماموران آتش نشانی مهار و از گسترش آن به سایر قسمت ها جلوگیری شد.

به گفته شاهدان عینی، دود ناشی از آتش سوزی سازه های چوبی و قالب بندی سقف بحدی بود که خریداران و فروشندگان مجموعه اصلی سیتی سنتر از این ساختمان خارج شدند.

سال گذشته نیز سقوط لوله های فاضلاب از سقف پارکینگ مجموعه تجاری سیتی سنتر اصفهان حادثه ساز شد و تعدادی از شهروندان را راهی مراکز درمانی کرد.

در این حادثه به حدود ۵۰ دستگاه خودروی پارک شده در پارکینگ این مجموعه خسارت وارد شد و تعدادی از شهروندان نیز دچار مصدومیت جزئی شدند.

مجموعه تجاری و فروشگاهی سیتی سنتر در جنوب شهر اصفهان و ابتدای جاده شیراز قرار دارد.

 

اخبار حوادث,خبرهای حوادث,آتش سوزی سیتی سنتر اصفهان

 
این مجموعه، نام اصفهان را در ردیف دارندگان بزرگترین مجموعه های تجاری ایران قرار داده است.

مجموعه سیتی سنتر اصفهان در هفت طبقه شامل دو طبقه پارکینگ با ظرفیت پنج هزار و ۵۰۰ خودرو، سه طبقه مرکز خرید(Hyper Star) و واحدهای تجاری، دو طبقه مجموعه سینمائی، سالن چند منظوره، فود کورت و سالن های مختلف است.

این مجتمع تجاری بزرگ در سال ۲۰۱۲ با سرمایه گذاری و مشارکت شرکت خورشید سپاهان و دو شرکت اماراتی و سویسی احداث و راه اندازی شد. 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,