ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیر بحران استان بوشهر در گفت‌وگو با تسنیم:

۰۹ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۷:۳۹

آتش سوزی مسکو

مدیر بحران استان بوشهر گفت: آتش سوزی پساب پالایشگاه ششم فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی تحت کنترل نیروهای امدادی و آتش نشانی منطقه ویژه پارس است.

قاسم قائدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با  اشاره به آتش سوزی در فازهای ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی  اظهار داشت: پس از وقوع آتش سوزی نیروهای امدادی و  دستگاه‌های آتش نشانی به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تجهیزات پیشرفته مهار آتش در منطقه پارس جنوبی مستقر است افزود: این آتش سوزی در پساب صنعتی پالایشگاه ششم فازهای ۱۵ و ۱۶  که در آن روغن‌های زائد نگه‌داری می‌شود  رخ داد و هم اکنون با اعزام نیروهای آتش نشانی  این حادثه در کنترل نیروهای امدادی و آتش نشانی منطقه ویژه پارس قرار دارد.

مدیر بحران استان بوشهر با بیان اینکه روند مهار آتش در این منطقه مطلوب است  افزود: با تلاشی که در حال انجام است پیش بینی می‌شود این حریق تا لحظاتی دیگر مهار شود.

قائدی با بیان اینکه این آتش سوزی خطری برای پالایشگاه‌های پارس جنوبی  ندارد گفت: فعالیت پالایشگاه‌ها روند عادی خود دارند و این حادثه هیچ مشکلی برای این تاسیسات ایجاد نکرده است.

وی با بیان اینکه در این آتش سوزی هیچ تلفات جانی رخ نداد گفت: در نخستین دقایق این آتش سوزی ستاد بحران منطقه ویژه پارس تشکیل جلسه داد و راهکارهای عملی برای تسریع در مهار آتش ارائه شده است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال147 روز قبل