ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فرماندار پلدختر در گفت وگو با تسنیم:

۰۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۳۰

آتش

فرماندار پلدختر گفت: لوله پتروشیمی روستای پران پرویز پلدختر دچار آتش‌سوزی شد.

نورالدین درمنان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر در رابطه با آتش‌سوزی لوله پتروشیمی در روستای پران پرویز پلدختر اظهار داشت: این آتش‌سوزی عصر امروز حدود ساعت ۱۶ رخ داد.

وی با بیان اینکه این آتش‌سوزی هنوز مهار نشده است، افزود: با هماهنگی مدیر عامل پتروشیمی اقدامات اولیه انجام شده و شیرهایی که منتهی به لوله بود بسته شد و اکنون آتش در حال مهار شدن است.

فرماندار پلدختر با اشاره به اینکه همه عوامل و ستاد مدیریت بحران در منطقه حضور دارند، عنوان کرد: یک دستگاه بالگرد به منطقه اعزام و حدود هشت اکیپ برای مهار آتش‌سوزی وارد عمل شده است.

وی اعلام کرد: این منطقه صعب العبور و امکان دسترسی وسیله نقلیه کم است اما مواد داخل لوله در حال سوختن است و به‌تدریج آتش خاموش می‌شود.

درمنان گفت: در بحث این آتش‌سوزی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و تقریباً شدت شعله حدود ۷۰ درصد کاهش پیدا کرده و رو به خاموشی است.

وی اظهار داشت: در ساعات اولیه که شدت آتش خیلی بالا بود برای جلوگیری از وقوع حادثه، از مردم روستای پران پرویز خواسته شد تا از روستا دور شوند.

فرماندار پلدختر افزود: اکنون با کاهش شدت آتش هیچ خطری مردم را تهدید نمی‌کند و آرامش کاملاً به منطقه حاکم است و هیچ جای نگرانی نیست.

وی  با بیان اینکه براساس گفته کارشناسان گازی که در این لوله است اگر خاموش شود نشت آن ممکن است مضر باشد، عنوان کرد: گاز باقی‌مانده داخل لوله سوخته شود تا خطری نداشته باشد.

درمنان با ابراز اینکه علت این آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده است، بیان کرد علت این آتش‌سوزی ظرف یکی دو ساعت آینده جمع‌بندی و اعلام می‌شود.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال213 روز قبل