ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح:

۰۸ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۰:۵۶

نشست خبری سردار باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با توجه به این که ملت ایران از حضور در حج ابراهیمی محروم شدند، آئین برائت از مشرکین امسال در کنار شهدای سراسر ایران برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، سردار سید محمد باقرزاده در آئین بازگشت پیکر مطهر ۶۶ شهید تازه تفحص شده به خاک وطن در آبراه اروند اظهار داشت: امسال ملت ایران از حضور در حج ابراهیمی محروم شدند و این حج بدون برپایی برائت از مشرکین برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه حج بدون برائت از مشرکین معنا ندارد، افزود: این شهدای عزیز که تازه به وطن بازگشته‌اند کسانی هستند که جلوی آمریکا و مزدوران منطقه‌ای آن‌ها سینه سپر کردند و پیشنهاد می‌شود امسال ملت شریف ایران آیین برائت از مشرکین در روز عرفه را در کنار این شهدا برگزار کند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: تقاضا می‌شود که آئین برائت از مشرکین امسال با شکوه هر چه تمام‌تر و حضور گسترده ملت ایران در کنار شهدای گلگون کفن در سراسر کشور برگزار شود.

به گزارش تسنیم، پیکر مطهر ۶۶ شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس دقایقی پیش از مبدا بندر بصره وارد اسکله مسافری آبادان شد و با حضور یگان‌های نظامی و انتظامی و مردم آبادان مراسم استقبال از آنها صورت گرفت.

پیکرهای مطهر این ۶۶ شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس مربوط به مناطق عملیاتی فاو، المعامر، ام الرصاص، مجنون، زبیدات، شرهانی و شرق دجله است که توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شدند.

انتهای پیام/

 

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال181 روز قبل